Rechtzetting voor de Beker van België Senioren 60+ en 70+

Door een kleine vergetelheid in de settings van de weegschaal werden alle gewichten gewogen in lb en niet kg. Ons clublid Eugene die als enige een zeebaars aan de weeg bracht kreeg zijn gewicht naargelang de afmeting van de baars. Dit is echter in kilogram. Vergetelheid, verkeerde manipulatie maar voor Eugene een grote verandering in het klassement. Eugene is nu kampioen van België 60+ ! Fantastisch want dat wil zeggen dat Sodipa zeehengelclub alles gewonnen heeft ! 60 + en 70+ Hieronder de uitslag ! Proficiat aan de laureaten en bedankt aan het bestuur voor de rechtzetting.

Eugene Abeloos  1 kampioen van België 60+

Guido Breemersch 1 kampioen van Belgie  (70+)

Lucien Morreel 2 runner up (zilver)  (70+)

John Dierickx 4 (70+)

Applaus voor onze clubleden is hier zeker aan de orde !  Knap mannen !!

Een reactie achterlaten

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.